Ayvalık HAN & MG Oliva Zeytin ve Zeytinyağları,ismini yüksek kalitede üretilen organik ve doğal zeytin ve zeytinyağlarından almış olan Ayvalık, Gömeç ve Burhaniye`nin, yılların tecrübesiyle, müşterilerine en kaliteli ve lezzetli ürünü sağlamayı kendine şiar edinmiştir.

Kendi topraklarımızda ektiğimiz tamamen organik şartlarda anne şefkatiyle büyüttüğümüz zeytin ağaçlarımızın zeytinlerini ve zeytinyağlarını kendi üretim tesislerimiz de hazırlayarak beğenilerinize sunuyoruz.

Bizim en büyük önceliğimiz ürünlerimizin kalitesinde ulaşabileceğimiz en yükse standardın altına hiç bir zaman düşmemek ve müşterilerimizi katiyen üzmemektir. Bizim yıllara dayanan sadık müşterilerimiz vardır ve bunun en büyük sebebi kaliteden ve lezzetten hiç bir zaman ödün vermemizdir. Yani kısaca biz kötü bir ürün satmak yerine hiç satmamayı göze almış butik bir üreticiyiz.

Ayvalık HAN ve MG Oliva’yı marka olarak belirleyen kelimeler KALİTE, GÜVEN VE DÜRÜSTLÜKTÜR.

Kalite : Zeytin ve zeytinyağı ana ürünlerimiz olmak üzere bütün ürünlerimizde en yüksek kaliteyi elde etmek isteriz.

Güven : Müşterilerimizin bize her daim güvenmesi ve bizden aldıkları ürünler konusunda içlerinde en ufak bir şüphe olmasın isteriz.

Dürüstlük : Ve üretimimizi gerçekleştirirken hiç bir zaman dürüstlükten ve doğru bildiğimiz yoldan ayrılmayız.

Sizi de müşterilerimizle oluşturduğumuz bu aile ortamına davet ediyoruz.

Biz de sizlere yaşamınızı daha kaliteli hale getiren ve standartlarınızı arttıran bu şifa kaynağının en kalitelisini ve lezzetlisini her gün sunabilmek için canla başla çalışıyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ediyoruz.

Gerek havası gerekse suyundan kaynaklanan özellikler dolayısıyla Edremit körfezinde yetişen zeytin türü; yağ bakımından çok verimli, verimliliğinin yanı sıra yağ kalitesi olarak dünyadaki diğer emsallerinden üstündür. Dünya zeytin ve zeytinyağı pazarında önemli söz sahibi olan İtalya ve İspanya`ya yaptığımız seyahatlerde ve orada bulunduğumuz konferanslarda edindiğimiz bilgiler ve tecrübeler sonucunda dünyanın en güzel ve kaliteli zeytinyağının Edremit Körfezinde bulunduğu anlaşılmıştır. Bu bilgiler bizlerin çalışma azmini daha da arttırmıştır. Üstün hizmet anlayışı için kalite, temizlik ve güvene dayalı bir yapıya sahip olan firmamız üç ana kolda faaliyet göstermektedir. Bu kollar zeytin, zeytinyağı ve sabundur.

Şuna dikkat çekmek gerekir ki, zeytin ve zeytinyağı bir iş kolu ya da faaliyet alanı olmaktan ziyade bir yaşam stilidir. Bu yaşam stilini biz dedemizden, O da babasından benimsemiş ve bu stilin imajına hiç zarar vermeden, değişime uğratmadan çalışmalarımız süre gelmiştir.

Nesilden nesile geçen bu süre zarfında, içerisinde değişime uğrayan tek şey kullanılan teknoloji olmuştur. Kalite, temizlik ve güvene önem veren firmamız bu değerlerden ödün vermeden çalışmış ve de ödün vermeksizin çalışmaya devam edecektir.

Misyonu; ürün ve hizmetlere ihtiyaç duyan birey ve şirketlere çağdaş gıda ve hizmet teknikleri kullanılarak, ulusal ekonominin gelişmesine katkıda bulunmaktır. Kârlılık ile sürekli büyüyerek ve paylaşılacak değer yaratarak dürüstlük ve güvenirlilik ile yasal ve etik çalışma, müşteri odaklılık, kalite, sorumluluk, gizlilik, işbirliği ve esneklilik ile müşterilerine güvenli ve kaliteli hizmet sunan bir şirkettir.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?